Pensjonat Aurel - Liptovský Ján

  Rekomendacje  

   Dear guests, if you would like to express your opinion or experience from your stay at guesthouse Aurel you can do so by contribuing to our guest book.


Imię:

E-mail:

Rekomendacja:

Ocenianie:

0 = minimum, 10 = maximum

 

 Zofia i Adam (06.07.2015)

Byliśmy w Janie 12 raz, miejsce bardzo urokliwe, nie wyobrażamy już sobie wakacji bez "kadzi". U p. Adamczyka dwukrotnie i nie zamierzamy już zmieniać kwatery - czysto, spokojnie, miły gospodarz...Z roku na rok jesteśmy bardziej zadowoleni:)))

 Tereza Niederlandová (02.04.2014)

Ahoj Jarko! Veľmi pekne sa Ti chcem poďakovať za úžasné služby každý rok u Teba. Už sa teším na leto keď k Vám prídeme :) Terezka Niederlandová s rodinou

 Zdenek Kypr (17.03.2014)

Ahoj ŠANGI. Tak se mi podařilo Tě objevit. Pomohl mi náš kamarád z vojny. Přeji jen to nejlepší Tobě a celé rodině. Asi Tě někdy překvapím. Zdravím CIGÁNOK !

 Adam, Bogumiła i Szymon (03.02.2014)

Mile wspominamy pobyt u Państwa Adamczyków,. Pensjonat polecamy wszystkim ceniącym ciszę, spokój i przyjazną atmosferę.

 Anna Telehaničová (01.09.2013)

Príjemní, milí,ústretoví. Takí sú majitelia. Všetko v tej najlepšej pohode.Ubytovanie, nad očakávanie.V obci vynikajúca atmosféra. Kto chce, nenudí sa. Majiteľom ďakujeme.

 Regina Bílá (04.08.2013)

Strávili jsme týdenní dovolenou v apartmánovém domečku a bylo to super. Klid pohoda, perfektní vybavení. Za rok jedeme znovu. Moc děkujeme panu majiteli.

 klient z Presova (24.03.2013)

suprovo toho roku tam ideme piaty rok

 Zuzana Vatraľová (12.06.2012)

Ďakujeme bolo tu super. Krasny penzion aj prostredie.

 Michaela Chlebanova (09.09.2011)

Boli sme milo prekvapení, nielen prostredím ale i plnou výbavou a pekným zariadením, ktorá je spomínaná i tu na stránke. Naozaj stačí iba prísť :-) a vychutnávať. Týmto ešte raz ďakujem pánovi majiteľovi.

 Monika Polakovicova (09.09.2011)

Hodnotím veľmi pozitívne. Príjemné prostredie. Výborné ubytovanie, krásne, veľké, čisté izby. Výborne vybavené kuchynky. Luxusné kúpelne s WC. Dokonca mydlo, uteráky, útierky v kuchynkách a prostriedok na umývanie riadu. Všade plno krásnych detailov. Všetko vkusné. Veľký dvor s preliezkami, hojdačkou, ohniskom a posedenim. Deťom bolo skvele. Veľmi príjemný majiteľ. Určite sa sem ešte vrátime. Boli sme veľmi spokojní! Boli sme tam 3 rodiny s deťmi, mali sme celý domček pre seba. Bolo to skvelé. Užili sme si súkromia. Odporúčam!

 Jana Špiváková (29.08.2011)

Nedávno sme boli ubytovaní v apartmánovom dome st.Aurel.Musím povedať,že sme boli nadmieru spokojní.Aj p.Adamčík,ktorý nám domček odovzdával,bol milý,príjemný,ústretový.Príroda,kľud a súkromie,to bolo niečo,čo sme nikde inde nemali.Už teraz uvažujeme nad tým,že akonáhle bude nejaká možnosť dovolenky,zajednáme si toto miesto.Všetci sme si nevedeli vynachváliť túto dovolenku.Každý mal svoje súkromie.večer strávený v altánku pri dobrej grilovačke.a aj osvieženie v horskom potôčiku,ktorý preteká popri tomto domčeku bolo skvelé.ale dosť bolo rečí.jednoducho povedané,bolo to super a už sa tešíme na ďaľšiu dovolenku.Všetkým môžem odporučiť.

 dr.Miroslav Roučka (18.07.2011)

Děkujeme za příjemný pobyt ve Vašem penzionu. Byli jsme velice spokojeni s ubytováním i osobním přístupem a seznámením s turistickými možnostmi.

 Lyudmyla (08.01.2011)

Dear Yaroslav, thanks a lot for the good time staying at your hotel! Hope to return on summer:)

 Piotr i Sylwia Wiśniewscy (23.07.2010)

Byliśmy kolejny raz i jesteśmy zachwyceni,gorąco polecamy pensjonat.Właściciel przemiły człowiek którego gorąco pozdrawiamy.

 Borusík (26.10.2009)

Byli jsme zde v srpnu a nemělo to chybu.Moc pěkné ubytování. Můžu jen doporučit.

starszie wskazania: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7

na początek strony