Penzión Aurel - Liptovský Ján

  Vítame Vás  

   Obec Liptovský Ján je už dlhé desaťročia známa ako vyhľadávané rekreačné stredisko so širokými možnosťami oddychu v letnom aj zimnom období. Návštevníkov z celej Európy priťahuje bezprostredná blízkosť Nízkych a Západných Tatier, liečivé minerálne pramene priamo v obci, kompletná ponuka služieb a bezproblémová doprava.

V roku 1991 bol Liptovský Ján vyhlásený za pamiatkovú zónu s 21 kaštieľmi a 7 zemianskymi kúriami. V roku 1998 získala Jánska dolina štatút kúpeľného mesta.

   Penzión Aurel leží v centre obce v zátiší, ktorým preteká horský potok Štiavnica. Návštevníkom ponúka celoročné ubytovanie v 6 štýlovo zariadených izbách s celkovou kapacitou 20 osôb. Dve 2-posteľové a štyri 4-posteľové izby sú kompletne vybavené, každá izba má vlastné WC a kúpelňu, WIFI, LCD-TV/SAT/DVD. K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť s krbom a 3 kuchynky s plnou výbavou.

   Penzión štandardne neponúka stravovanie ale vďaka výhodnej polohe v centre je najbližšia reštaurácia vzdialená 80 metrov. Pre ucelené skupiny s využitím plnej kapacity penziónu je možné na požiadanie stravu zabezpečiť.

   Celý objekt je uzavretý s vlastným parkoviskom. Súčasťou veľkej záhrady je drevený altánok s krbom a ohniskom pre spoločenské posedenia a grilovanie.

   Penzión bol navrhovaný a riešený tak, aby vytvoril príjemné a komfortné prostredie pre rodinú rekreáciu, uzavreté spoločnosti alebo obchodné stretnutia.

   Pre náročných návštevníkov je k dispozícii samostatný apartmánový dom s celoročnou prevádzkou s kapacitou 6-8 osôb. K dispozícii sú tri 2-posteľové izby, obývacia miestnosť s krbom, WIFI, LCD-TV/SAT/DVD, 3 x WC, 3 x sprchovací box a kompletne vybavená kuchyňa.

   Dom je situovaný pri vode na tichom mieste, jeho súčasťou je štýlová záhrada a záhradný altánok s krbom. Uzavreté parkovanie je priamo v objekte.

na začiatok stránky